| Inessix a întrebat:

Stiti cumva daca pe Facebook se poate afla de cate ori este vizualizat un profil si de cine anume? Mersi

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Nu,nu se poate face asa ceva.chiar cei de la Facebook au anuntat ca nu dispune de aceasta aptiune(ceva legat de securitate si alte prostii)

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu

| cby a răspuns:

Din cite stiu nu este posibil.

| Inessix explică:

Uraa laughing asa stiam si eu, dar vroiam sa ma asigur! thanx

| adifox a răspuns:

Nu stiu daca de cate ori, insa de catre cine se poate vedea in mod sigur.

| freedom49 a răspuns:

Din cate stiu si am mai citit, nu se poate.reclamele pe care le mai vezi la unii pe profil sunt fie virusi, fie vrajeli...dar tocmai asta e smecheria fb-ului ca nu poti vedea cine si de cate ori ti-a vzualizat profilulbig grin