| andreeattr a întrebat:

Stiti cumva daca puteti vedea hi5-ul cuiva daca il are privat si tu nu esti prietenul lui? Ma gandeam ca poate exista un cod sau alceva. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| RC92 a răspuns:

Daca profilul este privat, nu ai cum sa-l vezi. Dar mai este o solutie: daca vrei sa vezi poza cuiva de la profil, da click dreapta la "vezi imaginea". Iti va aparea un link care se termina in "01.jpg" si o poza mica pe ecran. Pentru a o vedea la dimensiunea originala, in loc de 1, scrie 2, ca in final, link-ul sa se termine in "02.jpg". Astfel, ai vazut poza mare chiar daca profilul persoanei este privat. Poti face acelasi lucru si cu un profil public, fiindca va functiona.
Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu se poate.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu, nu merge.doar ca sa ii vezi poza mai mare, dai clic stanga pe poza lui de profil --> copy image url --> dai paste --> in loc de 1 la sfarsit, pui 2

| andr33a_5009 a răspuns:

Nu poti din pacate