| IovanIulian a întrebat:

Stiti cumva daca tableta Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo se poate conecta la inernet si prin stick de net(de la Vodafone sau Cosmote)...

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu recunoaste tableta aceste stick-uri, poti sa te interesezi la reprezentanta de la care doresti sa cumperi, sunt stick internet speciale pentru tablete cat si cele care sunt si android.

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Nu.Nici-o tableta nu recunoaste un astfel de stick momentan.
Bafta!

| BencheaAdelin a răspuns:

Da.

| vladutt a răspuns:

Am aceeasi tableta si nu merge conectata la internet prin stick pentru ca nu are mufa pentru USB.Singura metoda este cenectarea ei la o retea WI-FI.