| dulcemariafan a întrebat:

Stiti cumva un program in care sa fac un videoclip cu poze sa vina una dupa alta? funda la cel mai bun raspuns kiss

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite unul usor de folosit aici ->>> PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film. http://www.videotutorial.ro/? p=543 Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moviemaker.orice calculator il are. uita-te la start

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu Sony Vegas Pro 10 sau 11

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Windows Movie Maker
Sony Vegas

Poti selecta si durata fiecarei poze.
Succes!

| irbis a răspuns:

Poate parea ciudat, dar pentru asta se poate folosi chiar si Microsoft powerpoint, dar s-ar putea sa mearga doar cu versiunea din 2010. Nu stiu de celelalte. Pentru a face un videoclip, nu trebiue decat sa salvezi ca fisier video. Cand salvezi, alegi save as si te uiti ca ce tipuri de fisiere poti salva. O sa vezi windows media video.

| alexandra2859 a răspuns:

Incearca Windows Movie Maker, eu cu programul asta fac videoclip-uri cu poze.

| CristiSeeker a răspuns:

Corel VideoStudio Pro X3. Foarte bun pentru orice fel de compilatie foto/video/audio; simplu de folosit si cu o interfata placuta.

| AcelasiEu3 a răspuns:

Windows movie market 2.6 este cel mai usor de ultilizat, si este cum vrei tu.winking Bafta