| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreun program ceva care permite imbatranirea fetei? adica sa pui o poza si sa iti arate cam cum ai arata peste 10/2/ ani? care este daca exista asa ceva si daca pot face rost mesc

5 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Suntem in sec 21, nu 30

| laara a răspuns:

Doar politia are asa cevahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda... poti flosi photo shop. Eu am reust sa fac o baba sa arate ca in tineretze in 5ore. Cauta pe you tube un tutorial de genu " photoshop imbatranirea fetei" succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu caut dar nu am gasit...crying

| ANONIM_7367 a răspuns:

Te pot ajuta eu ma pricep in photoshop deci cred ca ti'as putea fi de folos cautama pe id: minciunica2008