| RemyDsR a întrebat:

Stiti de unde pot descarca teme pentru telefonul lg gs290 si daca se poate sa imi ziceti si cum se instaleaza ca am incercat dar imi da eroare. dau funda!

4 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

GPRS Class 32
EDGE Class 32
Speed HSDPA, 10.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth Yes, v3.0 with A2DP
NFC Via software update
USB Yes, microUSB v2.0, USB On-the-go support

,, Da are,, da activeazal scrie si tu pe youtub""how to activate wireles on Nokia c7"""asa sa scrii si daca merge funda

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai nu merge teme merg numa pe Nokia, Sony Ericsson si poate si la Samsung,, da la LG nu merge,, eu am avut multe LG-uri si no mers la niciunu. funda
?

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai nu merge teme merg numa pe Nokia, Sony Ericsson si poate si la Samsung,, da la LG nu merge, funda?
?

| stefania50 a răspuns:

Sall!`Poti descarca teme pentru acest telefon pe site-ul : telefonultau.eu/products/LG-GS290-Cookie-Cookie-Fresh-Silver-Blue.html
La instalat nu esti tu asa de prost incat sa nu poti.Succes!:*
Sper ca ti-a fost de folos!
FUNDA?big grin