| Diaconu_Alexandra_1997_A3hc a întrebat:

Stiti niste programe prin care faci filmulete cu poze?

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Windows Movie Maker e cel mai usor.
Succes!

| RainmakerX a răspuns:

Wondershare video editor.Este mult mai fain decat movie maker...eu fac si amv-uri in el, am invatat intr-o saptamana cum sa le fac in timp ce altii stau si cu lunile pana se pricep. Este foarte usor si util. Daca nu te descurci atunci imi poti da mesaj si te ajut sa iei versiunea pro gratis. Nu am voie sa pun linkul aici...
Daca vrei atunci sa-mi dai mesaj in privat.
Bafta! Eu unul il consider cu mult superior lui movie maker...este treaba ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie Maker.

| PinkPanther001 a răspuns:

Movie Maker