| waXonwaXoff a întrebat:

Ştiţi un program cu care sa downloadez muzica de pe triluliu?

5 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Cea mai buna solutie pentru a downloada de pe trilulilu este addon-ul FlashGot din Mozilla Firefox. Cu el poti downloada nu numai de pe trilulilu, ci de pe orice site asemanator.

| Lora_6439 a răspuns:

Exista un program "Real Player" care e cam ca Windows Media Player. Cu asta poti downloada orice filmulet de oriunde si sa il converstesti in ce vrei tu. Dar pacat ca nu poti downloada si fisierele audio.
Later Edit: Merge si la fisiere audio happy

| VladyCristian a răspuns:

Da. "Trilulilu Downloader v1. 0" - daca nu o gasesti pe net, trimite-mi id-ul tau pe privat si ti-l voi da eu happy Totusi, e foarte usor de downloadat pentru ca e f mic happy