| FinnAdventureTime a întrebat:

Stiti un program de facut alarma la calculator cryingcryingcrying fiindca nu am gasit pe Googlecrying

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Parca windowsul insasi are alarma pe la ora pe la ceas pe la calendar pe acolo te-ai uitat>? dar dc nu pui alarma la telefon e mai practiclaughing scuze alte idei nu mai am

| pantera2011 a răspuns:

Da...magazinele din orasul tau mergi iti cumperi un ceas si iti fixezi la ce ora sa sune dau daca vorbesti de alarma de protectie vorbesti cu o firma ce se ocupa cu asa ceva sau daca nu 112 politia succes pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trizen bravo happy, multumesc si eu cautam. 10 txt