| Christian333 a întrebat:

Stiti un program sau ceva pentru fake idle la Yahoo Messenger 10?

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie fake IDle cand poti sa scoti idel de tot si sa pui un site

| myhay144 a răspuns:

Pai intri aici http://uploading.com/files/get/6fbfadf4/ si vezi ca sus in dreapta scrie ceva de gen:

You are downloading Yahoo_Messenger_Tweaker. zip...
Your file download will be ready in 60 seconds --aici tr sa astepti 60 de scunde

si dupa te duce in alta pagina si scrie acolo pe undeva prin stanga file download si dai clik pe free download si gata:D
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da