| everyyoueveryme a întrebat:

Stiti vreun gadget pentru blogspot cu care sa imi pun postarile pe categorii? si categoriile sa aiba la randul lor categorii?

5 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Deci, din cate am inteles eu, tu vorbesti despre un template, care sa aiba sus meniul din care sa alegi categoria dorita, apoi sa creezi pagini a caror linkuri sa le pai cand editezi html.

| Ciuƒix a răspuns:

Nu cred ca exista dar e o idee interesanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut.si exista, am vazut la cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista! Daca te duci la design si elegi sa adaui un o biect gadget, prin lista de gadgeturi cauta etichete si adauga. Apoi atunci cand faci postari, jos in stanga postarii, la final este un spatiu unde treci denumirea etichetei: de ex bancuri. si asa publici postarea. automat, la etichete iti va aparea cateoria respectiva. bafta!