| DenisIonut01 a întrebat:

Stiti vreun program ceva ca vreau sa ascult radio inernet pe telefon cred ca e stream http://crisami.dyndns.ws:8130 vreau sa imi cante in timp ce stau in pat merg afar sau orice sa nu stau pe scaun in fine stiti?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Orice telefon are radio.numai trebuie sa ii inserezi un accesoriu, de exemplu casti si sa cauti frecventa.si nu ai cum.pentru a asculta radio perfect nu ai cumwinkingpentru ca statiile radio nu ne permit in toate locurile sa se auda respectivul post.sau sa auda binewinking

| DenisIonut01 explică:

Nenea am zis stream am dat si adresa nu e radio normal de de internet phbbbbt