| EllyFMS a întrebat:

Stiti vreun program de editat poze [in afara de photoshop] cu care sa pot face poza alb-negru dar sa las ceva colorat

Cam asa ceva : http://i26.tinypic.com/124a1qx.jpg

Răspuns Câştigător
| .LoLo. a răspuns:

Ador programu asta http://www.picnik.com e online.nu trebuie nici sa-ti faci cont. incarci o poza dai la create-effects-Black and white si vezi ca acolo e o pensulica. dai pe ea si gata. te descuri tu:*

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

PhotoScape

PhotoShop

PhotoShine

iFoxSoft Photo Collage

Magic Photo Editor

Photopainter

PhotoInstrument

| Lollidella a răspuns:

Photofiltre studio happy

| SilviuCSM a răspuns:

Buna Elly[love struck]. Acea poza este editata cu Photoshop. Este foarte simplu de editat: deschizi poza, alegi "color replacement tool " selectezi culoarea dorita si colorezi ce parti vrei.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey cu ajutorul photoscape'ului.Intri in program, dai la filter iar apoi Region(out of focus) si apoi incepi sa o modificihappy

| Cla a răspuns:

Si cu photoscape poti