| MadutzaMadda496 a întrebat:

Stiti vreun program de editat video-uri ( care trebuie descarcat de pe Magazin Play )?
Funda

2 răspunsuri:
| Georg13 a răspuns:

Video Editor

| Ciprian996 a răspuns:

Salut! "studio de film" nu sunt sigur daca ti-l da pe google play store ca eu am versiune android 4.2.2 si daca tu ai versiunea android mai mica de atat nu se stie daca ti-l da dar daca ai gasit vreo aplicatie si nu o poti downloada sau costa bani contacteaza-ma pe id-ul de mess darck_angel1555 si iti fac rost de ea gratis, cum am mai spus in com anterior.