| frum a întrebat:

Stiu ca mai demult la Digi puteai sa te loghezi undeva, introduceai datele de conectare la internetul prin cablu si parola si puteai sa vezi siteurile accesate prin internetul tau+ toate conectarile. Stiti cum se face asta sau daca se mai poate? Nu ma refer la wifi ci direct prin cablu.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asta si lucrez cu Gigi si RDS de multi, MULTI ani

iar daca ar exista ar putea fi un scandal monstru, mai ales acum cu legea intimitatii data de UE, pentru ca acolo ar putea intra nevasta, sa vada ca m-am dus pe p0rn, dupa care sa imi taie bijuteriile de familie, iar apoi ma duc si dau Gigi in judecata si cer milioane de euroz

asta nu e desfasuratorul de apeluri unde am dreptul sa vad de ce am platit in plus

Bula
| Bula a răspuns:

Nu are nimic Digi cu listele de logare, care sunt secrete, conform legii.
Daca vrei sa vezi ce site-uri au fost accesate pe calculator, trebuie sa intrii in meniul browder-ului, la Istoric.
Acolo poti vedea toate site-urile accesate, care nu au fost sterse voit.