| JusTPauL a întrebat:

Sunt abonat la multe canale pe youtube, dar nu la toate imi arata cand comenteaza sau apreciaza un video.
Ma gandesc ca se poate seta si la mine sa nu vada abonatii mei la ce dau like sau cand comentez.
Daca intelegeti ce vreau sa zic, va rog sa-mi spuneti, dau funda!

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, pe orice canal a unei persoane poţi vedea cui i-a dat subscribe, like şi ce melodii, filmuleţe are la favorite, când o persoană dă dislike tu nu poţi vedea şi nu există nici o setare care o persoană nu poate vedea asta.
Deci, n-ai ce face, o zi bună!