| Ovidiu a întrebat:

Sunt chemat la o nunta ca DJ. Ce player imi recomandati? Inafara de Winamp. As vrea sa fie cu mai multe DECK sau cum se zice. Si as vrea ca atunci cand se schimba melodiile sa nu fie pauza aia intre ele.

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Atomix? Sau Traktor parca face acelasi lucru.

| AlExutzUuu a răspuns:

Salut. Omule daca te cheama cineva sa pui muzica la nunta, nu esti "digei". Apoi un soft bun pentru ce o sa pui la nunta ar fi VDJ (virtual dj) gasesti pe net destule versiuni. Si in plus in winamp poti sa setezi ca sa nu mai fie pauza intre melodii. Iar softul cu care lucrez eu si lucreaza si multi dj buni, este Traktor, pe care poti sa il incerci.

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Destul de veche intrebarea ta dar poatemai sunt si altii care cauta raspunsuri de gen!
Cele mai bune soft-uri pentru mixat sunt, in functie de preferintele fiecaruia, Serato, Traktor si Virtual Dj!
Sa fii dj la nunta imiplica foarte multe lucruri, nu este suficient sa ai un soft de mixat 30 de melodii!
Toate cele bune,
Ciprian
www.kdj.ro