| BiancaA a întrebat:

Am o problema. Melodiile mele se deschid direct in winamp. Eu vreau sa se deschida direct in Bs Player. Cum pot schimba?

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe o melodie si apoi clik pe deschidere cu-->alege program implicit -->aici selectezi BSplayer si apoi click pe OK! De acum incolo toate melodiile se vor deschide cu BSplayer.
Bafta!

| VladConstantin20 a răspuns:

Buna,dai click dreapta si scrie "Open with" sau "Deschide cu" depinde in ce limba il ai si dai acolo si dai "Browse a program from list..." sau ma rog ultima din randul ala si alegi ce program vrei tu sa deschida, si daca nu o sa-ti ramana asa setat mai seteaza-l de 2-3 ori si o sa-ti deschida mereu cu bsplayer.Bafta!winking

| seby005 a răspuns:

Sal,clic dreapta pe melodie>open with>choose program>acolo dai clic pe bs player si bifezi casuta aia de jos (always use...)bafta pa

| djrobby a răspuns:

Pai dai click dreapta pe melodie selectezi choose program ( bsp ) si bifezi casuta always use the selected program! bafta!

| claude42 a răspuns:

Click dreapta pe melodie open whit bs player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe o melodie, alegi Open with... si o sa iti apara o alta lista la care dai Choose programe (ultima) atunci o sa iti apara o fereastra in care ai mai multe programe; alegi Bs Player si bifezi casuta cu " Always use the selected program to open tha cand of file" si dai OK. Asa toate melodiile o sa ti se deschida direct in BS Player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu!
1.Clik drepta pe melodie ( sau mai multe )
2. Alegi "Open With"
3. Alegi "BS Player"
I hope i'ts good!big grin

| Daniell_Stelistutzu_1993 a răspuns:

Dai click dreapta pe melodie...-->open with si iti alegi

| kem_5357 a răspuns:

Click dreapta pe o melodie.mp3 > Properties
undeva scrie "Opens with : Winamp" > apasa Change
selecteaza din lista BSP si dai OK
happy