| anonim_4396 a întrebat:

Calculatorul meu imi deschide melodiile prin media player. Ce trebuie sa fac ca sa mi deschida mereu cu winamp, am winamp-ul in romana deci daca e sa fie prin optiunile din winamp, in romana va rog.(funda)

Răspuns Câştigător
| Belgianu90 a răspuns:

Dai click dreapta pe o melodie dupa aia dai la propritati dupa aia iti apare o fereastra si dreapta sus ai un buton change dai pe ala si alegi winamp dupa aia dai apply si ok si dupa aia le deschide toate prin winamp happy

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.