| Crissbaby a întrebat:

Cum mut melodiile din winamp in windows media player? puppy dog eyes straight face funda!

7 răspunsuri:
| guardian18angel a răspuns:

Ahm... nu le muti din winamp, propriu-zis. Le muti din folderul in care ele se afla, in player-ul dorit, in cazul asta: Media Player.

Daca nu sti unde-i folderul, da click dreapta pe melodie in Winamp, apoi alege optiunea pe care scrie,, info" sau,, edit" si o sa vezi acolo pe unde e, daca citesti cu atentie ce-i in casuta.

Apoi mergi in locul unde sunt piesele si le pui in Media Player, dupa care te bucuri de muzica happy

| Takashi123 a răspuns:

Foarte simplu, apesi click dreapta pe melodia dorita dai pe open with si dai click pe windows media player.

| Crissbaby explică (pentru Takashi123):

Da, dar vreau cand dau pe mel sa imi apara direct in media player straight face si daca dau acum imi apare in winamp straight face

| Takashi123 a răspuns (pentru Crissbaby):

Atunci sterge winapulwinking

| Crissbaby explică (pentru Takashi123):

Am sters si o trebui sa il reinstalez pentru ca dadeam pe mel si nu ma lasa sa ascult.

| Takashi123 a răspuns (pentru Crissbaby):

Trebuia sa dai open with si sa dai pe windows...Incearca asa daca nici asa nu merge imi pare rau de tine

| Crissbaby explică (pentru Takashi123):

Pai nu mergeeeeeeee straight face