| RealKing01 a întrebat:

Sunt client DIGI. Daca ma portez in rețeaua Digi unde o sa am net nelimitat si minute nelimitate o sa mi se treaca pe factură asta? Adica in loc de 38 de lei, o sa platesc 50 sau 60 lei?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ei si asta sa îi intrebi.Nu stim noi ce politica au ei.

| sierra1 a răspuns:

Corect!

| Zuzu1991 a răspuns:

Da un telefon
eu platesc 19lei pe luna (NOOOOO SHlT) pentru doua, DOUA abonamente cu singura limita 200 de minute pe luna (mie NU imi trebuie mai mult)

| Frank51 a răspuns:

Depinde ce abonament iei, dacă iei cel mai mic va fi 48, eu făcusem acum un an un abonament, și am vrut să reziliez acel abonament, au reziliat contractul, dar nu m-au scos din baza de date, și merge cartela bine mersi, și tot 38 îmi vine de plată.

Bula
| Bula a răspuns:

Abonamentul Digi Nelimitat costa doar maxim 5 euro lunar (daca ai un singur telefon pe abonament), iar daca ai mai multe, atunci costul abonamentului SCADE pentru un telefon.
https://www.digi.ro/......-nelimitat

Daca mai ai si alte servicii de la ei, atunci se aduna pe factura.