| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in cautarea unui laptop bun in categoria de gaming. Bugetul meu maxim este de 5000 lei.
Sper de asemenea sa aiba Windows inclus.
Pana acum acesta pare cel mai bun din cele gasite:

Laptop Gaming Dell Inspiron 7577 cu procesor Intel® Core™ i5-7300HQ pana la 3.50 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB + 8GB SSH, nVIDIA GeForce GTX 1050 4GB, Microsoft Windows 10, Black
(de pe Emag la pretul de 4100 lei)
Imi puteti zice daca merita banii sau imi puteti sugera altul?

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

De ce nu-ti iei pc? Cu 3.000 de lei iti faci un pc mai bun decat laptopul ala, in plus o sa ai si un monitor mai mare.

| Pacuraru_Macedon_1999 a răspuns (pentru raMLesS):

Deoarece de anul viitor vreau sa fac și lecții de programare, ceea ce implică mutarea laptopului dintr-un loc intr-altul.

| sierra1 a răspuns:

Eu zic să te uiți aici mai inainte de a cumpăra:
https://m.emag.ro/......dor/emag/c