| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest laptop pentru gaming: Laptop Gaming ASUS TUF FX504GD-EN940T cu procesor Intel® Core™ i5-8300H pana la 4.00 GHz, Coffee Lake, 15.6", Full HD, 120Hz, 8GB + 16GB Intel® Optane™, 1TB Hybrid HDD, NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4GB, Microsoft Windows 10, Metal Gun? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E ok mai ales ca ai dat in jur de 2700 de ron, si la noi e cu aproximativ 1.000 ron mai mult. E bun ep specificatii, are si Optane-ul ala ce-l ajuta pe memorie ram. E bun pentru multe idei de "gaming". Have fun cu el!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte bun, mai un ssd, cat ai dat pe el?

| Se7en_8639 a răspuns (pentru RAY):

525£, ebay UK. Sunt începător, dar m-a ajutat un prieten cu informații. Ce înseamnă ssd?

| RAY a răspuns (pentru Se7en_8639):

Ti am raspuns in mesaj