| stefan1902 a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop de gaming! Pot sa ma joc si cele mai noi jocuri pe el!
Laptop Gaming Lenovo Legion Y720 cu procesor Intel® Core™ i5-7300HQ pana la 3.50 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 1TB + 256GB SSD, nVIDIA GeForce GTX 1060 6GB, Free DOS, Black

Răspuns Câştigător
| Alex00717 a răspuns:

Da poti, cu gtx 1060 6gb poti sa joci orice joc pe mediu/high, majoritatea pe high in 60fps

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

E foarte ok. Ce buget ai? Da-mi mesaj cu bugetul si ce vrei sa cumperi si te ajut cu sfaturi, idei pentru o alegere personalizata.