| bozdimen a întrebat:

Sunt oameni care lucreaza in sateliti?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sînt marțieni

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Nu,nu au cum sa incapa oameni in sateletii,sunt plini de tot felul de piese satelitii daramitei sa incapa un om acolo,daca intr-o racheta de la N.A.S.A care e foarte mare, are un mic loc pentru un om pentru al trimite in spatiu, daramitei un satelit.winking

| 이벨 a răspuns:

Nu, nu sunt. Sateliti sunt controlati de calculatoare. Eventual daca apare vreo stricaciune, cred ca e posibil sa trimita pe cineva sa o repare. Dar in rest, nu happy