| DeeeaA a întrebat:

Sunt pasionata de fotografie. De ajuns cu cele facute cu smartphone-ul meu... Vreau sa imi cumpar o camera foto cu zoom si calitatea imaginilor buna. Nu ma pricep la detaliile ei, doar la facut poze. Ce imi recomandati? De ce?
Ps. Sa nu depășească 300€ Euro

2 răspunsuri:
| Alex96CM a răspuns:

Si eu sunt pasionat de fotografie. Eu am un aparat de mai bine de 3 ani pe care am dat in jur de 1000lei cu tot cu card de memorie. http://www.emag.ro/......DSQG3MBBM/ Aici este unul mai bun decat cel pe care il am eu. Ti-l recomand. Este un aparat impecabil. Rezolutie buna. Zoom excelent si filmeaza HD. Raportul pret-calitate este excelent.