| andutz a întrebat:

Sunt sigura ca stiti site-ul ROIWORLD. Ei bine, nu am mai intrat de mult si m-am hotarat sa-l mai vizitez. Si ce vad? sad Din 1000 si ceva de pagini cate erau la fashion acum mai sunt 10. Le-au scos pe alea vechi? crying Stiti site-ul cu toate jocurile? Stiu ca nu e vorba de site, dar ajutati-ma daca vreti. Fundita! :*

3 răspunsuri:
| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Si eu sunt fff dezamagita ca au scos paginile vechi, dar moda se schimba iar paginile trebuie sa fie in voga. Apropo sa stii ca site-urile ca jocuri din astea dress-up sunt o gramadahappy scrii p google si gasesti, nu ai nevoie de ROIWORLD...

nu stiu exact daca am atins subiectul tau, dar sper ca te-am ajutat!