| Gabryel32 a întrebat:

Sunt student si nu stiu ce antivirus sa folosesc pentru a-mi proteja calculatorul.Pls da-ti un link si un cod.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici unul http://www.tpu.ro/......8-link-de/ AVG Internet Security 2011 cu licenta pana in 2018 Full!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cumpara un program antivirus cu licenta, sunt mai multe bune, de ex. Kaspersky, BitDefender, Avira, AVG etc ori poti folosi unul gratuit, de ex. Avira AntiVir Personal, AVG free, Avast free, Panda Cloud free, la care sa adaugi un antimalware si un firewall gratuit, de ex. MalwareBytes' Anti-Malware si Comodo firewall ori ZoneAlarm si atunci ai o protectie buna, aproape ca la programele licentiate. Cele gratuite le poti descarca de pe multe site-uri, inclusiv de pe site-urile oficiale ale producatorilor. Eu am Avira AntiVir Personal, MalwareBytes' Anti-Malware si Comodo firewall si sunt multumit, pana acum n-am avut nici un virus ori alte infectii. Succes si numai bine!

| Cronki a răspuns:

Eu folosesc kaspersky. Poti sa'l testezi pentru 30 de zile gratuit sau daca vrei sa nu ai treaba 180 de zile, ai 90 zile de la Norton antivirus + 90 zile la Norton 360 (deasupra la "Buy Download" ai "Tray FREE 90 Days")
http://buy-static.norton.com/prod/html/partner/msft_EN.html

| educatie2021 a răspuns:

Nod32 e cel mai bun dupa parerea mea dar doar daca e full

| bogdan_5068 a răspuns:

Poti incerca karspersky am auzit ca este cel mai bun eu nu il am am norton 2011 eu iti dau linkul de la karspensky :http://kaspersky-anti-virus-2011.en.softonic.com/download#pathbar