| pyka a întrebat:

Tableta E-Boda e buna?
La ce foloseste o tableta E-Boda?

Răspuns Câştigător
| lucianos222 a răspuns:

Da, eu am o tableta E-Boda si se comporta foarte bine. nu am avut pobleme cu ea deloc si o am aproape de 1 an. In legatura cu a 2 -a intrebare "La ce folosesete..." pai. daca esti pasionat/a de jocuri poti sa iti descarci niste jocuri foarte interesante, informatii legate de scoala, poze, filme etc. PS: E de folos, iar firma e de nota 10. Bafta! Fundita?

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Nu e buna...este o companie romaneasca de tablete.Pe o tableta e-boda poti faci cam orice poti face pe alte tablete