| WalterWhite a întrebat:

Telefon sau tableta? De ce?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Niciuna...

Un telefon este pentru a vorbi și atât, prin urmare dacă ar fi aș achiziționa ceva ieftin și bun.

Tableta mare lucru nu faci cu ea decât net, că de jucat n-are farmec deloc. Aș prefera un pc nou.

| svartirhimnar a răspuns:

Telefon. La ce-mi trebuie tabletă dacă am laptop/pc?
Cu telefonul poţi să şi vorbeşti, mesaje, bla bla. Cu tableta ce faci? Că ai net şi-ţi iei aplicaţii.
Am şi eu tabletă şi o ţin degeaba în cutie, n-am ce să fac cu ea atâta timp cât am laptop. Sunt mai ataşată de laptop laughing.
Deci da, telefonul.

| PVAAVU a răspuns:

Telefonul e mai mic, dar tableta e mai performanta, iar amandoua sunt scumpe.Tu alegi.Iti recomand sa-ti iei Samsung Galaxy Note, ca e si telefon si tableta.

| CorneliaC a răspuns:

Eu tot prefer telefonul, cu tableta e pierdere de timp

| JohnCena02 a răspuns:

Nimic d-aia

| Neworder21 a răspuns:

Telefon.

tabletele se iau cand esti bolnav...winking

| ale2000mi a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei un telefon mai mare si mai performant, caci sunt mai bune decat o tableta, caci pe telefon poti si suna, si in mare is aceleasi facilitati, doar ca tableta are un ecran mai mare, asa ca eu iti recomand sa iti iei unul dintre telefoanele:
Samsung Galaxy S4-2800 lei
Samsung N7100 Galaxy Note 2-2500 lei( cea mai buna alegere dupa mine, dar e cam la marimea unei tablete mai mici)
HTC One 32GB LTE-2500 lei
HTC One X-2400 lei
Samsung Galaxy Note-2100 lei

| maka30rockkuky a răspuns:

BUNA! imi plac amandoua, de ce sa alegi cand poti sa le ai, telefonul ca sa vorbesti, si tableta ca sa vizionezi ce vrei. happy