| RoxanaCher a întrebat:

Telefonul Samsung GT-S 5230 are loc pentru card de memorie? Ca as vrea sa-i pun pentru ca are memoria prea mica.
http://phonereport.info/wp-content/uploads/samsung-tocco -lite.jpg

8 răspunsuri:
| KLU a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php

are. suporta maxim 16 gb. card micro sd

| robertosi a răspuns:

Bineinteles ca are!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aibă. Ori este pe lateral ori la baterie. Cauta-l ca sigur are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am telefon deci scoti bateri si acolo este loc pentru card big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binenteles ca are, uitete sub baterie langa sim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are este sub simhappy

| Cromasston a răspuns:

Http://www.compari.ro/......ului.html. Are slod de card micro SD;)

| Balan_Andrei_1997 a răspuns:

Are in partea stanga sub cartela, telu suporta maxim 16 gb da mege naspa, mai bine pui unu de 4 gb si nai treaba, am si eu tot un Samsung gt s 5230 si merge bine cu card de 4 gb