| Mareniuc_Alex_1990 a întrebat:

Telefonul Vodafone Smart 6 Ultra este compatibil cu husele de la Iphone 6 sau 6 plus sau alt Iphone?

2 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Buna!
Nu, telefonul nu este compatibil cu husele de la iPhone 6 sau iPhone 6 Plus.
Deoarece in spatele telefonului de la Vodafone, in dreapta jos este un difuzor, iar husa il va acoperi. Plus ca sertarasul de la NanoSIM e in aceeasi parte cu butoanele de la volum, ceea ce la iPhone 6 butoanele de volum sunt in stanga, iar sertarul NanoSIM in dreapta.