| Pohl a întrebat:

Televizorul primeste lumina albastra cu intermitenta. Receiverul afiseaza programe, Tv nu functioneaza, Multumesc!

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Unii cand vedem intrebari din astea le ocolim si gandim apoi. Ce spui despre ecranu la tv ca e negru/albastru nu ai imagine? Daca e asa, clar s-a intamplat ceva cu piesele, asta daca nu e canalu inchis de retea.

| RxTx a răspuns (pentru oglindasultanului):

Minte supăra pe.el. oamenii au devenit doar consumatori nu se mai face carte.

Explicați că nu are semnal video...