| D7822hh a întrebat:

Hoverboard-ul nu se încarca. Nu imi afiseaza nici o lumina pe încarcator dar Hoverboard-ul functioneaza ( are aproximativ 30% baterie ) Ce pot face?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie verificat de un electronist! S-ar putea sa fie defect incarcatorul, defecta partea de hardware care da informatii afisajului dar si acumulatorul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie altă baterie nouă

| halogen001 a răspuns:

Incarcatorul trebuie sa fie defect.

| Brizbriz a răspuns:

Te bucuri de ultimii 20% (NU 30%) dupa care il duci la service, e clar ca circuitul de incarcare s-a dus