| dannypapuc a întrebat:

Ti se pare util siteul www.trucuriwindows.net?

Răspuns Câştigător
| cipri08 a răspuns:

Da, e foarte interesant! Multumesc!

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Nu stiam de site, oricum nu prea ma pricep la chestii d'astea. big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte interesant si util.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si multumim ca sunt persoane generoase care are grija si de incepatori .Multumim.Alex

| dannypapuc explică:

Pai tocmai celor ca tine care au curajul sa recunoasca ca nu se pricep pre mult li se adreseaza siteul. ajuta sa cunoasteti mai bine Windows

| dannypapuc explică:

Cu placere. Ce este interesant e ca adauga in fiecare zi trucuri noi. Dar sa mai asteptam si alte pareri.