| AdmC a întrebat:

Știe cineva cam cât mă poate costa să schimb un display de Samsung Galaxy S7 ( Nu Edge)?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Https://servicepack.ro/produs/display-g930/

Display-ul 400 lei, manopera adica munca pe care o face omul sa il puna 100-200 lei.
Nu o sa-l comanzi tu daca-l duci la un service, asa ca pretul de 400 lei e la o prima cautare, omul poate sa aiba si mai ieftin, sau mai scump, iar pretul pe munca poate sa fie si de 50 lei.
In total te costa minim 300-400 lei

| AdmC explică (pentru Mirel4412):

Multumesc!

| Mirel4412 a răspuns (pentru AdmC):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| LaurAndreii a răspuns:

Cum a spus Mirel costa minim 300-400 daca e spart sau defect costa 1000 lei.