| Raul_Raul_1996_k2Yl a întrebat:

Știți cumva cum pot rezolva această problemă la PC? Îmi apare "fără semnal" și îmi dă black screen, am scos bateria și am repus-o, am curățat ramul, am schimbat cablu...stiți careva cum pot să o rezolv? P.S:Vă pot da un video in privat cum arată când pornesc!

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai strans mai tare sa nu miste mufa (cablu de la ecran)?

| anonimg a răspuns:

Adica fara semnal video.
Daca nu este de vina cablul de la placa video, atunci problema este chiar de la placa video.
La service se va verifica componentele si cablul, si ti se va spune care este problema. Si ti se va spune si pretul reparatiei.