| Casian76 a întrebat:

Știți site-uri de încredere sau magazine din București unde pot găsi laptop uri second-hand la 500-600 de lei; am nevoie doar pentru Microsoft Office și nu am buget mare

Răspuns Câştigător
| popM188 a răspuns:

Www.diabloscomputer.ro/‎
www.calculatoareok.ro/
dar gandeste-te si spre un laptop nou, cel mai ieftin. Pe la 7-800 lei incepi sa gasesti daca vrei cu un ecran de 14 inch si de pe la 900 unul de 15.4 (vezi mai bine e ecranul mai mare). Vezi pe pcgarage.ro sau pe eMAG sau altex, mediagalaxy, carrefour pentru laptopuri noi.
Eu as lua unul nou, cel mai ieftin, cu garantie 2 ani.
Cele sh pot avea probleme mai ales in urma loviturilor, probleme care poate nu se manifesta acum.
Mai gandeste-te.