| Movebitch a întrebat:

Tocmai am achizitonat Tableta Evolio EvoTab Fun cu procesor Boxchip A10 1.0GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, GPS, Android 4.0, Black. Am incercat sa o deschid dar nu porneste, Am pus'o la incarcat, ledul rosu se aprinde, Dar nu si tableta.

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mai asteapta putin, poate nu a fost incarcata mai deloc, oricum daca nu porneste o duci la garantii.Incerca in lateral are un buton ascuns ca o gaurice si scrie reset, apasa-l cu un ac incet si o va lua din loc.Succes!

| laptopnews a răspuns:

Las-o mai mult timp la incarcat!

| Crlslnutza a răspuns:

Traveler ti-a dat cel mai bun raspuns, incearca sa apesi lung pe butonul de power