| LAlex a întrebat:

Tocmai am downloadat GTA Romania. Cine stie cum fac sa folosesc codurile? Am incercat sa le folosesc direct si nu merge? Trebuie sa apas pe ceva inainte sa le scriu?

Răspuns Câştigător
| AnDy12 a răspuns:

Daca e GTA San Andreas, scrii direct codurile sau GTA Vice City tot la fel. N-are cum sa nu mearga. Mai incearca si scrie repede si corect codurile! Daca scrie Cheat Activated inseamna ca merge!winking

Funda plzzzzz!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da-i esc, scrie codul, si poate merge asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codurile se scriu direct cind te joci... Poate nu le scrii tu corect. Uita-te aici: http://parole-gta-san-andreas.com/parole-coduri-pentru-gta-3/

| BlondiNNNa a răspuns:

Scrii codul si iti da direct. Nu trebuie sa dai ENTER sau altceva. FUNDA?love struck

| eddward7 a răspuns:

E simplu ma,,, scrii cand esti in joc, dar sa vezi sa le scrii binewinking