| Mariushgv a întrebat:

Tocmai ce mi-am achiziționat un microscop. Si vad ca nu vede nimic, adică ma uit în el fără nici un preparat și după ma uit cu un preparat și se vede la fel. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Depinde ce și de unde ai cumpărat. De asemenea, nu are instrucțini, lentile, mecanism de reglare a mesei suport pentru monstre?
Sau ați luat o mare țeapă ori mai studiați despre utilizarea unui microscop! Sau cereți ajutorul unui profesor biolog!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pui și tu lentila unde trebuiehee hee

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să vezi ceva, trebuie doar să îl reglezi.