| Ionut659 a întrebat:

TPU am nVIDIA geoforce now pe laptop și am lag la tastatură și mouse, 2-3 secunde, iar internetul testat este de 19mb parcă, dacă îi pun un cablu de internet va merge mai bine? Pe telefon îmi merge perfect.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indubitabil.

| Ionut659 explică (pentru anonim_4396):

?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut659):

Inseamna fara dubii, adica cu siguranta.

| Wr3nch a răspuns:

Da, daca vrei sa mearga ca lumea trebuie sa prinzi macar 40-50.

| marinaru777 a răspuns:

Din ce spui tu acolo e mai mult ceva din windows, pentru windows 10 neaparat ssd altfel hdd ul nu face fata.
Verifici si windows update sa nu ruleze cand ai treaba cu laptopul ii faci update cand ai timp liber.
Dezactivezi antimalware pentru ca scaneaza permanent ala
https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/