| Ionut659 a întrebat:

TPU de la un timp nVIDIA geoforce now de pe browser (aplicația nu îmi funcționează, îmi dă o eroare) merge cu delay de 1-2 sau ba chiar 3 secunde! Am 50/60 mb/s de la digi, ce aș putea să fac? Pe telefon îmi merge perfect!

Răspuns Câştigător
| Cristian29920 a răspuns:

Din pacate nu cred ca se poate face ceva, intr-adevar pe pc de la o vreme nu prea mai merge fluent dar nu este problema calculatorului tau, este vina de la servele lor, sper ca te-am ajutat?