| Ionut659 a întrebat:

TPU am o mare problemă! Când deschid un joc de pe nVIDIA geoforce now îmi apare eroarea 0xc0f1103f,am un Intel t4400, family,4gb ram,ce aș putea face? Varianta de pe Chrome nu merge prea bine, este un delay de 1-3 secunde! Ajutor!

3 răspunsuri:
| CojocaruMarius240519 a răspuns:

Trimite e-mail la aia si spune-le problema, slabe sanse sa-ti rezolve cineva problema aici

| NLS a răspuns:

Ai dezactivat Windows Sandbox din Control Panel?

Control Panel -> Programs and Features -> Turn Windows components on or off -> Windows Sandbox
debifezi casuta din dreptul lui.

Alta explicatie ar fi ca procesorul e cam vechi, si nu suporta streaming la rezolutia setata. Ar fi o idee sa incerci cu rezolutie mai mica.

Ca browser, incearca Firefox.

| Ionut659 explică (pentru NLS):

Nu găsesc Windows sandbox