| T4zu a întrebat:

Dupa cum spuneam am primit gta4, insa am o problema iar cu el, dupa un timp ce ma joc imi da o eroare care suna cam asa "GTA IV FATAL ERROR >GTA IV FATAL ERROR: RESC10", de la ce ar putea fi? adica am GPU nVidia geforce gtx 780ti si CPU Intel i7, e normal? Eroarea apare si cand joc pe Very High si pe Auto settings. Help, daca merge dau funda.

5 răspunsuri:
| Maxim_Marian_1997 a răspuns:

Ce wyndos ai?
Probabil nu este destul de puternic =D.

| T4zu explică (pentru Maxim_Marian_1997):

Windows 8

| Maxim_Marian_1997 a răspuns (pentru T4zu):

Cred ca iti trebuie unul mai mare.asta li s-a intamplat si verisoarelor mele.nu stiu ce au facut de lau reparat dar a mers. daca nu merge nu da vina pe mine.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Maxim_Marian_1997):

Specialistul in actiune!

| T4zu explică (pentru Maxim_Marian_1997):

"Unul mai mare" ce?, la ce te-ai referit?