| ღMikyღ a întrebat:

TPU! Am o problema extrem de gravă! Eu folosesc Google Chrome pe PC si de catva timp nu mai pot sa sterg istoricul sau sa descarc ceva. Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Instalează și folosește CCleaner de la Piriform.
http://www.piriform.com/ccleaner/download

2 răspunsuri:
| ღMikyღ explică (pentru mihai69):

Si cu ce ma va ajuta?

| mihai69 a răspuns (pentru ღMikyღ):

Știe să șteargă automat (și) istoricul browser-elor pe care le folosești (Internet explorer, Chrome, Firefox). Plus alte câteva lucruri care mai eliberează și din memoria calculatorului (spațiu pe disc). Plus curățarea regiștrilor de chestii inutile.