| Ana_4835 a întrebat:

Cum sterg istoricul de la google Chrome? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Salut big hug Vezi că sus în dreapta ai o unealtă. Dai click pe ea după unde scrie "Istoric". După dai la "Ştergeţi toate datele de navigare..."
După aceea bifezi ceea ce vrei să se şteargă din istoric şi dai la "Ştergeţi datele de navigare".
Sper că te-am ajutat! Fundiţă? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Daca nu intrai unde nu trebuie, nu mai era nevoie sa stergi nimic! Ai si tu grija pe ce site.uri intri.

| babylove a răspuns:

Ctr si h=si dai stergeti toate datele de navigare.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Intrii pe istoric si tii sageata pe ala care vrei sa-l stergi si dai pe Delete.Bafta si o zi buna!