| gina09 a întrebat:

Cum sa sterg istoricul de pe Google Chrome?
funda

5 răspunsuri:
| DiiaM a răspuns:

Pai sus in colt dreapta este o chestie seamana cu o unealta[Custozime and control Google Chorme] dai clik pe ea si mai jos vezi History [Istoric] dai click si tot sus in dreapta scrie edit items dai click acolo si iti apare Clear all browsling data dai clik si iti apare un dreptunghi iti apare The pas Hour The past day etc...iti alegi una de acolo si dai acolo jos pe clear browsling data! Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! te duci la istoric (in meniul google chrome) si pe pagina respectiva unde scrie cautati in istoric,mai jos scrie istoric si in dreptul lui scrie Editati elemente, si dai acolo si dupa aceea iti scrie Eliminați elementele selectate/Ștergeți toate datele de navigare... si daca vrei sa stergi anumite elemente din istoric le marchezi si dai Eliminați elementele selectate, iar daca vrei sa le stergi pe toate dai Ștergeți toate datele de navigare... dupa care te intreaba daca esti sigur ca vrei sa stergi elementul/elementele si dai ok sau anulati!
Sper ca te-am ajutat! Bafta big grin!

| Gingerr00 a răspuns:

Intri normal pe google chrome acolo unde iti apar mai multe casute.cand dai sus in pagina ' + '... si apesi ctrl + H. amandoua-de`odata! si o sa iti apara putin mai sus in partea dreapta editati elementele. dupa care nu bifezi nimic... ca o sa iti apara paginile unde ai intrat tu apesi pe stergeti toate elementele de navigare. iar dupa o sa iti afara 6 casute le bifezi pe toate o sa vezi ca o sa iti apara ' Eliminati elementele urmatoare din : si alegi de la inceput. sau de cand vreii si apesi pe stergeti datele de navigare si gata.happy succes sper ca te-am lamurit laughing FUNDA?batting eyelashes

| CookieMonster_8376 a răspuns:

Pai apasa pe butonul pentru go forward/back si tine apasat,apoi o sa vezi o chestie show full history, aesti pe ea si ajungi in history,imediat dupp search history e un button cu edit intems, apesi pe el si o sa vezi niste casute, bifezi ce vrei sa stergi si apesi pe remove selected intems sau dc vrei sa steri too apesi pe clear all browsing data