| SlenderMan299 a întrebat:

TPU diferentele dintre un televizor Samsung 3D si unul LG 3D?

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Firma. Unul e Samsung, unul LG.

| Seby90 a răspuns:

Logoul.

| raduradu2014 a răspuns:

Samsung este mai scump si LG mai ieftin
specifica modelele ca sunt o gramada de Samsung 3D si LG 3D sau bugetul tau

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Samsung este mai bun ca rezistenta, adica tine foarte mult, pe cand LG se strica cam repede si nu prea merita sa dai banii pe el, multi spun ca cele de la Samsung chiar daca sunt cu 100-200 ron mai scumpe fata de LG sunt mai bune si isi merita banii, cele de la Samsung au si claritate mai mare
http://bit.ly/1emAaK6 (link generat de conversion marketing)