| cryss09 a întrebat:

TPU...vreau sa sterg si eu un comentariu de pe fb si daca dau sus in dreapta comentariului imi apare x (ascunde) si nu stiu cum sa il sterg ca nu se sterge decat il ascunde pls ma ajutati

2 răspunsuri:
| Areea995 a răspuns:

Poti sterge doar propriile comentarii. Daca in dreapta iti apare x, inseamna ca nu e comentariul tau. Da ca e al tau, ar trebui sa iti apara un creion in dreapta, dai click pe el si ai doua variante: sterge sau editeaza. happy

| Silviu16x1 a răspuns:

Acum la fieacare comentariu gasesti un x in dreapta sus. Daca dai clik te intreba daca vrei sa elimini comentariul